Aktualności

Co nowego w Telemond

Historie pracownicze: Marcin Florczak

Historie Marcina Florczaka oraz jego córki Vanessy, których pasją jest Karate Kyokushin już znacie z naszego wcześniejszego wpisu 🥋

W tym czasie wiele wody w Odrze upłynęło, a nasz mistrz wskoczył na wyższy poziom i wybiera się do Japonii na kolejny turniej‼️

Zawsze staramy się wspierać pasję naszych pracowników, więc i tym razem pomogliśmy (mamy nadzieję przyszłemu medaliście) z wyjazdem do Japonii 🇯🇵 Oto krótka relacja jak wyglądała jego droga w 2019 roku, którą dla nas Marcin przygotował osobiście:

„Po czterech latach trenowania Karate Kyokushin w roku 2019 zdałem kolejny egzaminy i uzyskałem stopień 3kyu który pozwolił mi na udział w największych zawodach w Polsce którymi są Makroregion, Puchar Polski i Mistrzostwa Polski. Są to największe i najważniejsze zawody z faktu że biorą w nich udział wszystkie federacje Karate Kyokushin zrzeszone w Polskim Związku Karate.

W roku 2019 wziąłem udział w tych zawodach w kategorii Masters +85 kg i za każdym razem stawałem na podium wygrywając swoje walki z utytułowanymi zawodnikami w kraju i za granicą zdobywając v-ce mistrzostwo w Makroregionie Zachodnim , v-ce mistrzostwo w Pucharze Polski i trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski. Oprócz tych największych imprez w kraju wystartowałem również w Mistrzostwach Europy WKB, gdzie wywalczyłem srebrny medal. Teraz stoję przed kolejnym wyzwaniem jakim są Mistrzostwa Świata w Japonii w których wezmę udział w kwietniu tego roku razem z moją córka Vanessą, która już czterokrotnie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy zdobywając tam cztery medale – trzy brązowe i jeden srebrny wywalczony w Rosji.”

Chcecie zainspirować nas oraz swoich kolegów z pracy swoją pasją? Napiszcie do nas na Facebooku lub skontaktujcie się z biurem!

karate telemond holding